Festiwal na finiszu

Dzisiejszym spektaklem "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej w reżyserii Andrzeja Majczaka zakończy się druga odsłona Festiwalu Sztuki Aktorskiej, jaki Teatr Bagatela wprowadził od tego roku na swój afisz.

Spotkaniom z aktorem w czterech rolach towarzyszą dyskusje z udziałem publiczności, zespołu aktorskiego, gościa specjalnego i prowadzącego. W tym roku gościliśmy już Dorotę Segdę, Jana Nowickiego, Pawła Głowackiego, Łukasza Drewniaka, Łukasza Maciejewskiego oraz profesora Jacka Popiela. Po jutrzejszym spektaklu spotkanie poprowadzi Lidia Bogaczówna a gościem specjalnym będzie Stanisław Radwan. Niebawem również zostanie rozstrzygnięty konkurs na recenzję gry aktorskiej, który Teatr ogłosił przy okazji edycji Festiwalu poświęconej Michałowi Kościukowi. Zwycięzca otrzyma od Teatru nagrodę finansową w wysokości 1000 zł.

Dziś (21 lutego, godz. 19.15) jest ostatnia szansa na udział w spotkaniu poświęconemu kreacjom aktorskim Urszuli Grabowskiej. Do końca miesiąca w Klubie Aktora LOŻA można oglądać wystawę zdjęć Piotra Kubica ze spektakli Teatru Bagatela w Urszulą Grabowską na pierwszym planie.(-)
Materiały Organizatora
21 lutego 2012