Harmonogram wydarzeń

Instytut Muzyki i Tańca oraz Teatr ROZBARK wraz ze współorganizatorami zapraszają do zapoznania się z dziennym programem Polskiej Platformy Tańca 2017, która odbędzie się w w dniach 1-4 kwietnia 2017 w Bytomiu.

Jednocześnie przypominamy, że każdy, kto chce wziąć udział w Platformie, musi zarejestrować się korzystając z formularza online. Rejestracja będzie otwarta do 28 lutego. Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą noclegów oraz akredytacji na spektakle.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: http://www.polskaplatformatanca.pl/pl/2017/formularz-rejestracyjny

Do 15 marca prześlemy każdemu z zarejestrowanych uczestników potwierdzenie możliwości zapewnienia noclegu i wstępu na spektakle PPT.

Do końca lutego trwa również rejestracja na Open Platform – networking – mini-targi tańca, które odbędą się w niedzielę 2 kwietnia w godz. 10.00-12.00. Niezależnie od zgłoszenia do udziału w Open Platform prosimy każdego artystę, pedagoga lub przedstawiciela organizacji o rejestrację w charakterze uczestnika Platformy.

(Jednocześnie zachęcamy do udziału w Czeskiej Platformie Tańca, która odbędzie się w Pradze w dniach 6-9 kwietnia 2017. Będzie to już 23. edycja tego wydarzenia, organizowanego corocznie. Więcej informacji: www.czechdanceplatform.cz)(-) (-)
Materiał organizatora
27 marca 2017