Jacek Kawalec w monodramie

Opowieść o trzech nałogach - alkoholowym, aktorstwa i miłości. O tym, że dwa pierwsze nałogi dotyczą niektórych, a ten trzeci dotyka każdego. Jacek Kawalec zaprasza na monodram, który zagra online 11 maja o godz. 20.00.

O spektaklu

Wzruszająca, ale bardzo zabawna i dająca dużo do myślenia historia gościa, który z powodu choroby alkoholowej stoczył się z pierwszych stron gazet i najważniejszych scen do bezdomności. Odstawia po pijaku "one man show" na ulicy, żeby dostać na browar i wtedy są jaja, a za chwilę widzimy go w delirce. Duża huśtawka emocji.

Jacek Kawalec o swojej roli

Od pucybuta do milionera to uwielbiana przez większość widzów i reżyserów historia sceniczna. Powolne budowanie swojej pozycji, misternie planowana kariera i oszałamiający finał! A co jeśli życie obierze odwrotny kierunek i przyśpieszy niczym samochód wyścigowy? I właśnie tu spotykamy naszego bohatera, słabego człowieka z duszą artysty. Jacek Kawalec w niebywale realistycznej roli odsłania osobowość alkoholika ze wspaniałą przeszłością. Będzie więc wesoło, ale też nostalgicznie, będzie o miłości do kobiety i o miłości do alkoholu. I będą to miłości bez wzajemności. Zapraszamy na ponad godzinne spotkanie w trakcie którego zobaczymy momentami samych siebie, nabierzemy dystansu do swoich problemów, być może coś zaczniemy inaczej patrzeć na otaczających nas ludzi. Ten spektakl trzeba po prostu zobaczyć.

Występuje: Jacek Kawalec
Autor: Jan Jakub Należyty
Reżyseria: Dariusz Szada-Borzyszkowski
Efekty specjalne: Maciej Pol
Muzyka: Maciej Mucha
Projekt scenograficzny: Jarosław Perszko
Czas trwania spektaklu: 1 godz. 20 min
Spektakl dostępny będzie na kanale https://live.artkombinat.pl/
Link do biletów: http://artkombinat.pl/2020/04/ta-cisza-to-ja-11-05-2020/
Bilety w cenie 15 zł lub 17 zł (2 zł przeznaczamy na WOŚP)
tutaj dla dla osób chcących zapłacić za pomocą PayPal: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51824/Internet/Ta+cisza+to+ja/(-) (-)
Materiał nadesłany
9 maja 2020
Spektakle
Ta cisza to ja