Jubileusz Teatru

Teatr Ludowy kończy 60 lat. Zanim jednak zaprosimy na grudniową Galę Jubileuszową chcemy zaproponować w listopadzie niezwykły Festiwal-Przegląd spektakli, które pozostają w naszym repertuarze.

Zaplanowaliśmy imponującą liczbę 60 przedstawień. Będą się one zmieniać jak w kalejdoskopie, dając możliwość zobaczenia każdego dnia innej sztuki. Będzie szekspirowska tragedia i fredrowska komedya serio, przedstawienia muzyczne i publicystyczne, recitale i spektakle obyczajowe.

Nie zapomnieliśmy przy tym o naszych młodszych i najmłodszych widzach. Oni również otrzymają wspaniale różnorodną bajkowo-muzyczną ofertę.

Warto więc zarezerwować czas, aby nadrobić teatralne zaległości, bo taka różnorodność na scenie w tak krótkim czasie – jednego zaledwie miesiąca – nie zdarza się często. Tym bardziej, że wśród prezentowanych tytułów będą i takie, z którymi będziemy się żegnać. Będą też i nowości, które w ostatnich miesiącach czy nawet tygodniach miały swoją premierę.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić WAS, Drodzy Widzowie do wspólnego świętowania. 

Tylko w listopadzie, w ramach programu MKiDN „Kultura dostępna" i obchodów 60- lecia Teatru Ludowego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego proponujemy bilety w specjalnych cenach (dotyczy tylko spektakli granych na Dużej Scenie i Scenie Stolarnia)
- na spektakle wieczorne – 25 zł
- poranki 15 zł
- spektakle na Scenie Stolarnia – 20 zł(-)
Materiał Teatru
2 listopada 2015
Teatry
Teatr Ludowy