Klub Komediowy Chłodna rozpoczyna działalność

Klub Komediowy Chłodna to nowa marka na polskim rynku rozrywkowym i pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Założycielami klubu są: Rafał Rutkowski, dyrektor artystyczny i współzałożyciel Teatru Montownia, Grzegorz Lewandowski, właściciel Klubokawiarni "Chłodna 25", oraz Michał Sufin z Teatru Improwizowanego Klancyk.

Klub Komediowy Chłodna rozpocznie swoją działalność nowym stand-up comedy. "Tańczący z myślami" to jeden dzień z życia Rafała Rutkowskiego, opisany przez Adama Gawędę. Tekst niepoprawny, ostry, szczery, a przede wszystkim szatańsko zabawny. Premiera oraz inauguracja Klubu Komediowego Chłodna - 13 sierpnia przy ul. Chłodnej 25. 

- W Polsce nie ma tradycji klubów komediowych. Chłodna jest pierwszym miejscem, w którym serwowana będzie nie mainstreamowa rozrywka. Nie będzie to jednak popularny w Polsce kabaret. Chcemy przekonać polską widownię do nowej formy rozrywki znanej na Zachodzie. Naszym ideałem są comedy clubs, do których ludzie mogą przyjść zawsze, bo zawsze na coś trafią: one-man show, stand-up, małe formy teatralne czy teatr improwizowany - tłumaczy Rafał Rutkowski.

Agencja Kostrzewa PR została wybrana na podstawie rekomendacji Teatru Montownia, z którym współpracuje od 2005 roku. Umowę podpisano z początkiem lipca na czas nieokreślony. Za działania public relations odpowiedzialne są Hanna Białoń i Joanna Bieguńska.(-)
Materiały Organizatora
28 lipca 2012