Letni Voucher Konesera Teatru Konsekwentnego

Wybierz się w sierpniu do teatru na Pragę. Warto!

Teatr Konsekwentny to szczególne miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Istnieje i działa już 15 lat. Jest to najstarszy niezależny teatr repertuarowy w Warszawie, który przez lata zyskał grono wiernych widzów i wielbicieli. 

- Cieszy nas to, że nie ma obojętnych. Wywołujemy emocje, często skrajne, ale też staramy się w każdym spektaklu powiedzieć coś ważnego o świecie, o człowieku, po prostu o naszym życiu. Sięgamy po teksty i problemy współczesne, nie boimy się wyzwań, nawet tych najbardziej ryzykownych - mówi Aldona Machnowska-Góra, która prowadzi teatr.

Oprócz niej niemal od początku istnienia grupy kierunek artystyczny nadaje założyciel i lider Adam Sajnuk. Do dziś współtworzą też teatr założyciele Agnieszka Czekierda i Arkadiusz Wrzesień.

Oprócz nich na scenie Teatru Konsekwentnego można podziwiać m.in. Magdalenę Popławską, Aleksandrę Popławską, Annę Smołowik, Bartka Adamczyka, Jerzego Połońskiego, Tomasza Jachimka, Andrzeja Konopkę i Piotra Ligienzę. Do reżyserowania spektakli zaprosiliśmy także Michała Walczaka, Michała Siegoczyńskiego, Łukasza Kosa i Aleksandrę Popławską.

Teatr Konsekwentny od marca 2012 roku rozpoczął swoją działalność na warszawskiej Pradze w dawnej wytwórni wódek Koneser przy ul. Ząbkowskiej 27/31.

Powierzchnia użytkowa nowego miejsca to aż 1500 mkw. i wykorzystywana jest ona wielopłaszczyznowo. Odbywają się tutaj koncerty, spektakle, eventy, prelekcje, szkolenia oraz wiele innych wydarzeń. 1500 m daje niesamowitą swobodę w organizowaniu imprez dla szerokiego grona klientów z różnych branż.

Na sierpień Teatr Konsekwentny - Koneser przygotował specjalną ofertę: Letni Voucher Konesera Teatru Konsekwentnego. - W sierpniu po raz pierwszy gramy w naszej nowej siedzibie nasze najlepsze komedie i najnowszy spektakl - mówi Machnowska-Góra.

Zakup Vouchera w cenie 200 zł upoważnia do obejrzenia wybranych pięciu gorących tytułów Teatru Konsekwentnego.

Więcej informacji i repertuar teatru na stronie: www.teatrkonsekwentny.pl.Kasia Kijowska
Echo Miasta Warszawa
26 lipca 2012