Majówka w Teatrze Współczesnym

Oto harmonogram bezpłatnych pokazów, dostępnych pod linkiem:
www.wspolczesny.pl/teatr-online


1 maja o g.20.00
„WSTYD" Marka Modzelewskiego w reż, Wojciecha Malajkata
Za chwilę zaślubiny. Ceremonia przygotowana perfekcyjne, ślubny kobierzec rozpostarty, „dom weselny" z jadłem, napitkiem i kapelą stoi otworem. Nie zabrakło niczego...prócz pana młodego. Co dalej? Wstyd ! Czy tylko?

Szczegółowe informacje o spektaklu : https://wspolczesny.pl/repertuar/biezacy/wstyd

2 maja, godz. 20.00
„KUCHNIA CAROLINE" Torbena Bettsa w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.
W telewizjach świata moda na gotowanie na ekranach. Wielkich gwiazd „kulinarnych" przybywa. Bogini Caroline w swej wspaniałej kuchni otoczona cudowną rodziną Modny kulinarny serial z milionami fanów, w światłach sceny.Gdy niespodziewanie zgasną i zza kulis wyłonią się rodzinne tajemnice, ekranowe ideały chciałyby wiać na koniec świata. Niestety tu muszą pozostać na scenie.

https://wspolczesny.pl/repertuar/biezacy/kuchnia-carolie-online

3 maja, godz. 20.00
„TANIEC ALBATROSA" Geralda Sibleyras'a w reżyserii Macieja Englerta.

Wspólny weekend czworga przyjaciół, żyjących wedle recept na udane życie, hołdujący instruktażom z poradników i kolorowych pisemek. Wypoczynek jak życie – zaplanowany perfekcyjnie. Komplikacje nie przewidziane. Wysypią się jak z rogu obfitości. Doskonała komedia z mądrą refleksją.

Szczegółowe informacje o sztuce: https://wspolczesny.pl/repertuar/biezacy/taniec-albatrosa-online

Spektakle Teatru Współczesnego Online rozpoczynają się o wyznaczonych godzinach i są dostępne jedynie przez czas trwania plus 15 minut.. Potem odtwarzacz zostaje zamknięty. Szczegóły w zakładce każdego spektaklu na stronie www.wspolczesny.plTeresa Gąssowska
Materiał Teatru
30 kwietnia 2021