Na koniec Igraszki

Na zakończenie udanego jedenastego sezonu Chorzowskiego Teatru Ogrodowego coś, czego jeszcze nie było: 1 września o 18:00 w Sztygarce Grządka Szkolna, czyli Inspekt. Nowy cykl to przegląd najciekawszych spektakli, jakie przygotowali licealiści, na początek z Rudy Śląskiej i Chorzowa.

"Igraszki z diabłem" oraz "Wild Ass Leon" to dowód na to, że młodzież ma dobre pomysły inscenizacyjne, nie boi się eksperymentów na scenie i potrafi zaskoczyć.

1 września (piątek) o 18:00
w Sztygarce
Grządka Szkolna, czyli Inspekt

Igraszki z diabłem – ZSO nr 1, Ruda Śląska
Wild Ass Leon – IIILO, Chorzów Batory

Nowy cykl, nowe propozycje. Najciekawsze licealne spektakle i pomysły realizacyjne młodych ludzi. Kto wie, może widzowie będą świadkami narodzin przyszłych gwiazd zawodowego teatru?

Igraszki z diabłem
Spektakl klasy 1a wyróżniony na XXVII Rudzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Jest żart, po prostu czeski humor. Jest dobro i zło w baśniowej konwencji i nadzieja na dobre zakończenie.

Wild Ass Leon (reż. Kajetan Domogała)
Spektakl nagrodzony na XXVIII Festiwalu Teatralnym w Batorym.
To już drugi spektakl grupy Bakers' Treat, którą tworzymy my, uczniowie klasy 2c. Bardzo pozytywny odbiór zeszłorocznego debiutu napędził nas do działania i w tym roku postanowiliśmy stworzyć coś... No właśnie. Jaki będzie ten spektakl? Zbrodnia, tajemnica, groza...

Bilety: 10 złotych do nabycia tylko przed spektaklami w recepcji Sztygarki!Izabela Mikrut
Materiał organizatora
29 sierpnia 2017