Ostatni pokaz w tym sezonie

Drodzy widzowie, przed nami ostatnie pokazy spektaklu “Jaś i Małgosia” w tym sezonie.

Przedstawienie w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego to opowiedziana z rozmachem historia, która choć wydaje się wszystkim znana, wciska dużych i małych widzów w fotele. Nasza Baba Jaga nieco zmieniła swój kostium starej pomarszczonej wiedźmy i przygotowała dla zbłąkanych dzieci całkiem nowy i "atrakcyjny" zestaw słodkości. Kto się odważy sięgnąć po cukierka zobaczymy już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy!

Bilet: 20zł

Niedziela, 9 lutego 2014, godz. 10.00 (sala górna)

Pyza na polskich dróżkach, spektakl od 0 do 3 lat i ich rodziców

To propozycja dla tych naj-naj-najmłodszych. Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie nasi „tyci-widzowie" mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym nasi naj-naj-młodsi widzowie i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać (dosłownie!!!) na przebieg i tempo spektaklu. To, czy uda się nam pogłaskać wszystkie spotkane przez Pyzę zwierzaki zależy od Was!

Uwaga!
Wszyscy widzowie, duzi i mali siedzą wraz z aktorami na scenie. Dla waszej i naszej wygody przed wejściem na scenę wszyscy zdejmują buty.

Bilet: 20zł(-)
Materiał Teatru
4 lutego 2014