Pożegnalne spektakle "Koguta..." w STU

Dodatkowe „Koguty w rosole" początkiem lipca w Teatrze STU!

Zazwyczaj nie lubimy długich pożegnań, bo kosztują nas one zbyt dużo łez. Tym razem jednak, z uwagi na liczne prośby widzów, wyjątkowo przedłużamy czas na pożegnanie kultowej komedii sceny STU i zamieniamy łzy smutku na te ze śmiechu.

Opowieść o paczce bezrobotnych kumpli, którzy wpadają na pomysł założenia grupy striptizerów bawiła widzów od ponad 10 lat, czyli swojej premiery w październiku 2010 roku. Spektakl od razu stał się jednym z najgorętszych hitów Teatru STU, sprzedając się na pniu, gromadząc komplety widowni i zbierając owacje na stojąco. Niestety, nadszedł czas na niełatwe pożegnanie tego uwielbianego tytułu i ostatnich kilka rozbrajających do łez show „Dzikich Buhajów".

Gorąco zapraszamy na dodatkowe spektakle pożegnalne „Koguta w rosole" – 1, 2 i 3 lipca o godz. 19.00 oraz 4 lipca o 17.00.

Dzięki poluzowaniu obostrzeń pandemicznych przez rząd możemy zaprosić 75% widowni plus osoby zaszczepione! Dla posiadających paszporty covidowe oferujemy promocyjne bilety w cenie 90 zł!

Wypełnijmy salę do ostatniego miejsca i pożegnajmy obsadę „Koguta" burzą oklasków!

Bilety online dostępne do zakupu na scenastu.pl. Informacje i rezerwacje: 12 422 27 44, 574 363 961 lub 574 364 684Magdalena Jamka-Sułkowska
Materiał Teatru
17 czerwca 2021
Spektakle
Kogut w rosole
Portrety
Marek Gierszał