Premiera musicalu

... Dawno, dawno temu w lochach starodawnego grodziska w Sopocie żył potwór. Morski, latający stwór był wielki, ogromny i na kogo tylko spojrzał, ten od razu zmieniał się w kamień... czy ktoś pokona Bazyliszka, który zakłuca spokój Sopocian?

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak zakończy się ta historia, zapraszamy na premierę musicalu STM Baabus Musicalis pt „Bazyliszek"
29 października o godzinie 17.00 na scenie Teatru na Plaży w Sopocie, al. Mamuszki 2

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak zakończy się ta historia, zapraszamy na musical STM Baabus Musicalis pt „Bazyliszek" na scenę Teatru na Plaży w Sopocie.

W roli Bazyliszka : L.U.C – www.facebook.com/planetluc , www.eluce.pl/site/

Musical oparty na opracowaniu Legendy o Bazyliszku, znakomitej autorki książek dla dzieci – Wandy Chotomskiej.
Występują: Milka Jankowska, Tosia Sadowska, Julia Szerszon, Maja Jagniewska, Julia Niekowal , Basia Sadkowska, Wit Dobrowodzki, Ula i Natalka Wiercińskie, Laura Kościk, Wiktor Kałaczyński ,Maja i Stasiu Paszkowscy, Róża Miętkiewicz , Helenka Orlikowska, Maja Bober, Amelka i Tymon Pietrucha, Maja Paszkowska , Pola Wygonowska , Jasiu i Bronek Humięccy, Alicja Siwy, Jeremi Naumiuk

Reżyseria: Jadwiga Kościk
Choreografia: Izabela Sokołowska – Boulton
Scenografia, Kostiumy: Magda Bąbel Adamowska
Rearanżacja muzyczna: Joachim Luczak
Charakteryzacja: Karolina Mopi www.facebook.com/mopiipl
Muzyka na żywo:
Aleksandra Szymańska, Anna Paluch, Joanna Wierzbicka, Kaja Morawiec, Filip Arasimowicz, Mateusz Lipiński, Paweł Witulski, Piotr Brajewski(-)
Materiał Teatru
21 października 2015
Spektakle
Bazyliszek