Premiera w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

17 listopada o godz. 12.30 i 16.00 zapraszamy rodziców z najnajmłodszymi dziećmi (od 1 do 4 lat) na Małą Scenę do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na pokazy prapremierowe spektaklu „NAJ” w reż. Martyny Majewskiej.

„NAJ" to spektakl powstały specjalnie z myślą o najmłodszych widzach. Nie ma
w nim scenografii, ale są kolory, kształty i faktury. Nie ma w nim słów, ale są niezwykłe dźwięki. Nie ma podziału na scenę i widownię, bo wszystkie działania są wspólne. Nie ma w nim nawet wiele do oglądania, za to wszystko jest do dotykania, doświadczania i działania! A na koniec – nie będzie nawet oklasków, bo przestawienie kończy się wspólną zabawą.

Projekt jest spektaklem dyplomowym młodej reżyserki, która w innowacyjny i bardzo twórczy sposób podeszła do teatru dla najnajmłodszych. Spektakl zaskakuje prostą estetyką i lekką formą, w istocie jest w pełni interaktywny. Bazuje na wyobraźni, chłonnych zmysłach i kreatywności najmłodszych widzów. A dorośli zostaną wciągnięci do zabawy razem z dziećmi, odkryją zebrę zaklętą w ścianie, będą ciągnąć nieskończenie długą linę i zagrają coś na cymbałkach...Marlena Jasińska-Denst
Materiał Teatru
6 listopada 2013
Spektakle
NAJ