Próba medialna w Teatrze IMKA

Natalię Sikorę, największe wokalne odkrycie ostatnich lat, będzie można podziwiać w roli Janis Joplin. Spektakl „Joplin” z wrocławskiego Teatru Capitol, będzie grany w Teatrze IMKA tylko dwa razy: 29 i 30 maja w ramach PKO FESTIWAL. POLSKA W IMCE.

Opowieść o jednej z największych gwiazd światowej sceny muzycznej lat 60. W IMCE już 29 i 30 maja! Intensywna, trwająca zaledwie trzy lata kariera muzyczna Janis Joplin oraz nawarstwiające się problemy psychiczne związane z wrażliwością natury i uzależnieniem od narkotyków i alkoholu stały się tematem o niezwykłym potencjale dramaturgicznym.

W spektaklu wrocławskiego Teatru Capitol, który gości w IMCE w ramach PKO FESTIWAL. POLSKA W IMCE, Natalia Sikora nie tylko śpiewa klasyczne przeboje Janis Joplin, ale również gra tragicznie zmarłą wokalistkę. Reżyser Tomasza Gawron pokazał jej postać na tle epoki dzieci-kwiatów. Wśród innych bohaterów są król gitary Jimi Hendrix, aktor i wokalista Kris Kristofferson, aktor Peter Coyote, projektantka mody Linda Gravenites i wampiryczna ćpunka Peggy Caserta.

29 maja o godz. 13:00 odbędzie się próba medialna spektaklu "Joplin" w Teatrze IMKA(-)
Materiał Teatru
26 maja 2015
Spektakle
Joplin