Rodziny – na scenę!

Do niecodziennej zabawy - małych i dużych - zaprosi już niebawem Tatr Zagłębia. W niedzielny wieczór 12 marca w ramach Rodzinnej Niedzieli Kulturalnej czeka nas niebywała uczta.

Na pierwsze danie – spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza". Pamiętacie? Niesforna, impulsywna, a jednocześnie obdarzona niezwykłą fantazją Ania nieustannie popada w rozmaite tarapaty i wciąż obiecuje sobie, że już nigdy więcej... aż do następnego razu.

„Rodzinna Niedziela Kulturalna da tę szansę, by Anię – w towarzystwie swoich najbliższych - mogły poznać nasze dzieci. Bo to opowieść o miłości, przyjaźni, sile charakteru i wielkiej wyobraźni pozwalającej przeżyć zabawne przygody i zdarzenia, które dobrze jest odkrywać ręka w rękę z kimś bliskim" – tłumaczy Iwona Woźniak, dyrektorka Teatru Zagłębia.

Drugie danie to warsztaty. Ten klasyczny i uwielbiany przez widzów spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza" będzie okazją do podjęcia międzypokoleniowych działań uruchamiających wyobraźnię i emocje. A działania te będą nietuzinkowe, bo zapraszające do zabawy w teatr. Bawiąc się, będzie okazja zobaczyć, że teatr jest dla małych i dużych, niezależnie od wieku i posiadanego doświadczenia.

Zapraszamy do odbycia wspólnej podróży opiekunów i dzieci do świata teatralnej magii: dotyku, dźwięku i obrazu.

***
Warsztaty (podobnie jak spektakl, przeznaczone są dla dzieci od 7 lat i ich opiekunów) odbywają się bezpośrednio po spektaklu.
Zapisy: osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie maila na adres edukacja@teatrzaglebia.pl. W treści maila prosimy wpisać „Rodzinna Niedziela Kulturalna" i tytuł wybranego spektaklu, imię i nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy oraz imię i wiek dziecka. Liczba miejsc ograniczona.Aleksandra Marzyńska
Materiał Teatru Zagłębia
3 marca 2023
Portrety
Iwona Woźniak