Spektakl z niespodzianką

Przed nami wielkie wydarzenie na foyer Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku - "Drzewo" Tima Croucha w przekładzie i reżyserii Lecha Mackiewicza

To spektakl niespodzianka! Każdy wieczór będzie wyjątkowym wydarzeniem – każdy ze spektakli będzie premierą, bo za każdym razem gościć będziemy inną gwiazdę teatru, filmu czy telewizji (m.in. Pawła Deląga, Ewę Kasprzyk, Jarosława Boberka, Dorotę Stalińską i wielu innych)

Spektakl o szczególnej formule. Jego konstrukcja opiera się na improwizacji i aktorskich umiejętnościach błyskawicznego odnajdywania się w różnych scenicznych sytuacjach. Na scenie oglądamy dwójkę aktorów - gospodarza wieczoru i zaproszonego gościa.
Niezwykłość tego projektu polega na tym, że w każdym przedstawieniu gościem jest kto inny - aktor zaproszony tylko na jeden spektakl. Na dodatek wchodzi on na scenę bez żadnych prób, bez wiedzy kogo gra i w czym gra. Widzowie są więc za każdym razem świadkami widowiska, które już nigdy się nie powtórzy, sztuki jedynej w swoim rodzaju. Swój udział w białostockich wystawieniach DRZEWA zapowiedziało już kilkanaście gwiazd polskiego teatru i filmu.

Pierwszy spektakl już 30 września o godz. 19.00 na foyer. Gorąco zapraszamy.(-)
Materiały Teatru
24 września 2010