Spektakle Nowego Teatru dostępne online!

W związku z koniecznością odwołania wszystkich imprez z udziałem publiczności spowodowaną epidemią koronawirusa, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku przechodzi do sieci!

W okresie przymusowej izolacji nie chcemy tracić kontaktu z naszymi widzami. Rozpoczynamy akcję udostępniania online wybranych tytułów z naszego repertuaru. Już w najbliższą sobotę (21 marca 2020 r.) o godzinie 20:00 będą mogli Państwo zobaczyć zapis techniczny spektaklu „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" Doroty Masłowskiej w reżyserii Pawła Świątka.

Link do spektaklu będzie dostępny bezpłatnie tylko do obejrzenia i tylko w określonym czasie (24 h) na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym. Na kolejną emisję zapraszamy w środę 25 marca o godzinie 20:00 – pokażemy Państwu spektakl „Tlen" Iwana Wyrypajewa w reżyserii Aleksandry Skorupy. W sobotę 28 marca udostępnimy link do zapisu technicznego spektaklu „Ulica" Daniela Odiji w reżyserii Iwo Vedrala a w środę 1 kwietnia pokażemy „Stan wyjątkowy" w reżyserii Ludomira Franczaka.

O dalszych planach internetowo repertuarowych będziemy decydować wraz z rozwojem sytuacji epidemiologicznej w naszym regionie. Udostępniane materiały są zapisami technicznymi naszych spektakli – powstały w celach dokumentacyjnych, ich jakość odbiega od realizacji telewizyjnych bądź tych wykonywanych z myślą o prezentacji dla szerszej publiczności.

Prosimy o wyrozumiałość – jest to jedna z nielicznych form, w jakiej możemy się w chwili obecnej z Państwem komunikować.Dominik Nowak
Materiał Teatru
19 marca 2020
Portrety
Paweł Świątek