Szkoła Krytyki Teatralnej 2021

Uczestnicy będą pracowali nad doskonaleniem warsztatu krytyka teatralnego. W tym roku zajęcia będą nastawione także na rozwój dodatkowych umiejętności, przydatnych w pracy krytyka i badacza teatru: reportażu, dokumentacji, fotografii teatralnej, oraz opis teatru zaangażowanego społecznie.

 O KURSIE

Zajęcia poprowadzą m.in. Piotr Olkusz, Włodzimierz Nowak, Marcin Kęszycki, Daniel Jacewicz, Łukasz Drewniak, Karol Budrewicz.
Szkoła Krytyki Teatralnej odbędzie się przy dwóch festiwalach teatralnych: Bramat w Goleniowie i Kontrapunkt w Szczecinie. Uczestnicy będą brać czynny udział w aktywnościach związanych z opisem i dokumentacją wydarzeń festiwalowych.

Szkołę Krytyki Teatralnej organizuje Fundacja Teatr Nie-Taki pod patronatem portalu Teatralny.pl. Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

MIEJSCE
Kurs odbędzie się w Goleniowie i w Szczecinie.

ZGŁOSZENIA
Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca.

W ramach zgłoszenia prosimy o przesłanie dwóch recenzji teatralnych na adres promocja@teatralny.pl (nie muszą być publikowane) oraz informacji o sobie(imię, nazwisko, wiek, adres mailowy, wykształcenie, zainteresowania teatralne, doświadczenie recenzenckie).

KOSZT
Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Organizator pokrywa koszty noclegu. Dojazd oraz wyżywienie to koszty po stronie uczestnika. Uczestnicy podpisują deklarację obowiązkowego udziału w całości kursu.

ZAPRASZAMY!(-) (-)
Materiał organizatora
9 lipca 2021