Teatr IMKA gra dla WOŚP

Już w najbliższą niedzielę Teatr IMKA wraz z Tito Productions, współtwórcą i zarządzającym sceną IMKA Light, będą uczestniczyć w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W warszawskiej szkole na Bemowie będzie można spotkać artystów, którzy grają na scenie przy Konopnickiej 6.

Wydarzeniom zaplanowanym w szkole Pro Futuro towarzyszyć będą wyjątkowe spotkania dla dzieci z aktorami, którzy swoją obecnością wesprą tegoroczny WOŚP. Ta jednodniowa zbiórka pieniędzy przy udziale Teatru IMKA wspomoże oddziały neonatologiczne, by wyrównywać szanse w leczeniu noworodków.

W szkole będzie można spotkać Tomasza Karolaka - dyrektora artystycznego Teatru IMKA, Marię Seweryn – aktorkę, która gra w ramach projektu IMKA Light w spektaklu „Ludzie inteligentni" w reżyserii Olafa Lubaszenko oraz Annę Iberszer – aktorkę i tancerkę, która przygotowała układy flamenco do spektaklu „Byk Ferdynand".

Niedawno odbyła się u nas premiera spektaklu dla dzieci „Byk Ferdynanda" - to niezwykle energetyczne i optymistyczne przedstawienie. Teraz chcemy się podzielić tym, co robimy najlepiej. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć WOŚP i zrobić warsztaty aktorskie dla dzieciaków – mówi Tomasz Karolak, dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Jestem ojcem dwójki dzieci i zależy mi na tym, żeby tego dnia pokazać zabawną, ale i mądrą historię o tym jak w czasach pełnych napięć między cywilizacjami i kulturami żyć w pokoju i pomagać sobie. W najbliższą niedzielę odegramy wspólnie scenę z „Byka Ferdynanda" oraz zaśpiewamy utwór ze spektaklu.

Teatr IMKA gra dla WOŚP – 14 stycznia: SP Pro Futuro, ul. Kaliskiego 29 A

- 10.00 – 10.45 Tomasz Karolak - spotkanie z dziećmi i młodzieżą (warsztaty aktorskie)
- 11.30 – 12.00 Anna Iberszer- warsztaty tańca z dziećmi
- 13.30 – 14.00 Maria Seweryn przeczyta „Byka Ferdynanda"

 (-) (-)
Materiał Teatru
12 stycznia 2018