Teatr Mumerus: festiwale w Krakowie i Kaliszu

Po raz pierwszy Teatr Mumerus zawita do pradawnego, wielkopolskiego Kalisza gdzie w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu Działań Ulicznych LA STRADA „Teatr i muzyka na ulicy” w niedzielę, 30 sierpnia o godz. 18 na Rynku zagramy "Pieśń gminną". Wstęp wolny.

W Krakowie, w ramach Lata Teatralnego Stowarzyszenia Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN zagramy: w poniedziałek 24 sierpnia "Pieśń gminną", w poniedziałek 31 sierpnia "Historyję barzo cudną", a w następny poniedziałek, 7 września spektakl "Dziś umarł Prokofiew". Na te spektakle można nabyć już bilety na portalu e-wejściówki.

Również w Krakowie, w ramach organizowanego przez Teatr KTO "33. ULICA Festiwal Teatrów Ulicznych - Dziwne zdarzenia" zagramy "Dziś umarł Prokofiew" - 6 września. Na ten spektakl obowiązują wejściówki, które już wkrótce będzie można zarezerwować na stronie internetowej Teatru KTO.

Wszystkie spektakle w Krakowie odbędą się w Muzeum Archeologicznym (plener - dziedziniec), ul. Senacka 3 i wszystkie rozpoczną się o godz. 19.

Przypominamy również o obowiązujących przepisach sanitarnych - zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu. Na miejscu zapewniamy środki dezynfekujące.(-) (-)
teatrmumerus.blogspot.com
1 sierpnia 2020