Teatr Rozbark zaprasza

Na przełomie czerwca i lipca Teatr Rozbark zaprasza na przegląd spektakli pierwszego sezonu artystycznego teatru oraz występy gości, pod wiele mówiącym tytułem "to nie jest festiwal"

„to nie jest festiwal" jak sama nazwa wskazuje, nie jest festiwalem, a uroczystym zwieńczeniem pierwszego pełnego sezonu artystycznego Teatru ROZBARK. Wydarzenie organizowane jest z myślą o wszystkich sympatykach tańca współczesnego. „to nie jest festiwal" jest również znakomitą okazją do rozpoczęcia flirtu z tańcem współczesnym oraz wszelkimi jego odmianami. W trakcie nie-festiwalowego tygodnia będzie można zobaczyć wszystkie produkcje Teatru ROZBARK, a także gościnne spektakle z Polski w wykonaniu takich grup, jak: Pink Mama Theatre, Polski Teatr Tańca, Danceoffnia. Na widzów czeka również premiera najnowszej choreografii Anny Piotrowskiej – „Democratic body".

Spektaklom towarzyszyć będą warsztaty z różnych technik tańca (Contemporary floor work, Kontakt improwizacja, Urban Contemporary, Power Vinyasa Yoga, Modern czy Warsztat Repertuarowy, Modern Flow i wiele innych). W ciągu pięciu dni uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać się tanecznie pod okiem najlepszych pedagogów tańca współczesnego z całej Europy. Ponadto przygotowaliśmy program dla dzieci (tańce śląskie oraz taniec współczesny) oraz dla seniorów (joga i taniec współczesny).

Zapraszamy do celebrowania z nami tanecznego święta!

SPEKTAKLE
27 czerwca, godz. 21:00 „ODDAJĘ CI SERCE" Teatr ROZBARK – Rynek
28 czerwca, godz. 19:00 „DYNASTIA" – Pink Mama Theatre (Szwajcaria)
PREMIERA 29 czerwca, godz. 19:00 „DEMOCRATIC BODY" – Chor. Anna Piotrowska
30 czerwca, godz. 19:00 „VOLTA" & „OPEN FIELD" – Polski Teatr Tańca
PREMIERA 1 lipca, godz. 19:00 WIECZÓR TANCERZY TEATRU ROZBARK
2 lipca, godz. 19:00 „I DON'T WANNA BE A HORSE" – Teatr ROZBARK
3 lipca, godz. 19:00 „URODA ŻYCIA" – Danceoffnia
4 lipca, godz. 19:00 „THIS IS NOT A LOVE SONG" – Teatr ROZBARK
PREMIERA 5 lipca, godz. 19:00 „TONIEJESTPOSTAWAARTYSTYCZNA, czyli premiery nie będzie" - Chor. Anna Piotrowska(-) (-)
Materiał organizatora
2 czerwca 2015