Warsztaty teatralne dla dorosłych

Wszystkim pasjonatom teatru IMKA daje wyjątkową możliwość spędzenia wakacji kulturalnie. Warsztaty Pionier przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku, dla ludzi niezwiązanych zawodowo z teatrem i osób, które chcą obudzić w sobie jeszcze większą miłość do teatru.

Warsztaty IMKA Pionier mają na celu zapoznanie aktorów amatorów z technikami teatralnymi, które opierają się w dużej mierze na improwizacji. Nauka poprzez gry, zabawy i ćwiczenia praktyczne znacznie ułatwia edukację teatralną.

Wakacyjne szkolenia teatralne z IMKĄ składają się z części podstawowej, w której biorą udział wszyscy i części ukierunkowanej, odpowiadającej szczególnym zainteresowaniom uczestników. Po treningu podstawowym bowiem aktorzy amatorzy decydują, w jakim projekcie chcą brać dalej udział. Mogą wybierać spośród: Sztuki Zabawy, Igrzysk Teatralnych (spektakl), Moviexprience (spektakl), Jogi Umysłu, Musicalu (spektakl) lub Kabaretu (spektakl). Warsztaty teatralne prowadzą eksperci w dziedzinie sztuki: Oskar Hamerski, aktor Teatru Narodowego, Bartłomiej Chowaniec, aktor, absolwent krakowskiej PWST oraz Olga Mysłowska, wokalistka i współzałożycielka zespołu Polpo Motel.

Najważniejszymi korzyściami płynącymi z warsztatów są m.in. rozbudzenie wyobraźni twórczej i kreatywności, pozbycie się tremy i pokonanie nieśmiałości, nauka komunikacji, zniwelowanie stresu i oczywiście doskonała zabawa poprzez spontaniczność.

Zapraszamy serdecznie.

Proponowane terminy warsztatów w okresie wakacyjnym:

22.07 - 26.07.2013

29.07 - 02. 08.2013

05.08 - 09.08.2013

Teatr to wyobraźnia. Teatr to zabawa. Baw się z nami.

http://www.teatr-imka.pl/warsztaty.html(-) (-)
Materiał Teatru
12 czerwca 2013