Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Małym

Teatr Mały w Tychach i Nicola Palladini zapraszają 31 grudnia o godz. 20.30 na "Słodkie życie" - Rewię Sylwestrowa Piosenki Włoskiej.

Tegoroczne sylwestrowe spotkanie z publicznością będzie pierwszym krokiem ku temu,by powitanie Nowego Roku w Teatrze stało się tradycją w Tychach. Dlatego wlaśnie zabierzemy Państwa w niepowtarzalną muzyczną podróż. Postaramy się zaskoczyć przybyłych konwencją, humorem i repertuarem.

Hasłem przewodnim tegorocznej Rewii Sylwestrowej będzie włoska piosenka, w nastrój której wprowadzi widzów niezapomniany Mistrz Ceremonii z rozpoczynającego bieżący sezon teatralny w Tychach "Cabaretu" - aktor musicalowy Nicola Palladini. Artysta ten dał niedawno dowód swojej wszechstronności w spektaklu "Ciao Ciao Bambina", którym porwał tyską publiczność. Widzowie udadzą się z nim na spotkanie ze szlagierami włoskiej muzyki rozrywkowej, utworami muzycznymi ze spektakli teatralnych oraz filmów.

Zabrzmią przeboje z repertuaru tak znanych i popularnych artystów z minionych dekad, jak: Marino Marini, Dean Martin, czy Domenico Modugno.

Tłem dla spektaklu będzie widowiskowa choreografia, a towarzyszyć im będzie Orkiestra grająca na żywo, w skład której wchodzą: Michał Kapczuk (kontrabas), Paweł Tomaszewski (fortepian) i Sebastian Kuchczyński (perkusja). Wisienka na torcie będą unikatowe wideoprojekcje.

W przerwie spektaklu planujemy wspólny toast noworoczny.

Cena biletu: 50 zł, a na kartę 60+ oraz stałego widza - 40 zł.(-) (-)
Materiał Teatru
12 grudnia 2013