Wydarzenia i zajęcia w Szkole Filmowej odwołane

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, stosując się do wytycznych rządowych, dotyczących zawieszenia zajęć dydaktycznych w uczelniach publicznych, Łódzka Szkoła Filmowa od czwartku 12 marca, do środy 25 marca odwołuje wszystkie zajęcia dydaktyczne (tj. wykłady, ćwiczenia, warsztaty, spotkania i inne formy zajęć).

Informujemy, że zajęcia dydaktyczne i wszystkie wydarzenia w Szkole Filmowej w Łodzi, zostają odwołane od czwartku 12 marca, do środy 25 marca 2020 roku.

Jednocześnie informujemy, że decyzją władz uczelni odwołane zostały także wydarzenia organizowane przez Szkołę Filmową w Łodzi, w tym odbywające się w Teatrze Studyjnym, Kinie Szkoły Filmowej i Galerii Szklarnia.

Bardzo prosimy wszystkich studentów, wykładowców i pracowników naszej Szkoły o uszanowanie i poważne potraktowanie tej decyzji, zadbanie o odpowiednią profilaktykę i unikanie potencjalnych zagrożeń.

Z przykrością informujemy, że nasz długo oczekiwany, 16. Festiwal Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "ŁODZIĄ PO WIŚLE", zostaje odwołany.

Podjęliśmy tę trudną decyzję w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w trosce o zdrowie widzów i uczestników festiwalu.

Jednocześnie informujemy, że nadchodząca, 16. edycja "Łodzią po Wiśle", która miała się odbyć w dniach 20-21 marca, zostanie przełożona na inny termin, który podamy najszybciej jak to tylko będzie możliwe...(-) (-)
Materiał PWSFTviT
12 marca 2020