Wyjazd do teatru do Warszawy

Klub Przyjaciół Teatru "Radości" organizuje kolejny wyjazd do teatru. Jak zapowiada organizator, wiceprezes "Radości" Mariusz Słowiński, dla konecczan zarezerwowane są miejsca w trzech pierwszych rzędach na spektaklu "Berek czyli upiór w Moherze" w Teatrze Kwadrat

Od kilku lat Stowarzyszenie Abstynentów Klubu "Radość" promuje sztukę teatralną poprzez zapraszanie do Końskich gwiazd polskiej sceny, a znacznie częściej organizując wyjazdy do teatrów w Kielcach, Łodzi, Krakowie. Wszystko za sprawą prawdziwego miłośnika sztuki teatralnej, który w "Radości" pełni funkcję wiceprezesa - Mariusza Słowińskiego. Mariusz postanowił połączyć swoją pasję z działalnością profilaktyczną i tak narodziła się tradycja teatralnych wycieczek klubu.

- Na pierwsze wyjazdy ledwo mogliśmy zapełnić wynajętego busa - opowiada Mariusz Słowiński. - Teraz czasami brakuje wolnych miejsc w dużym autokarze. W naszych wycieczkach biorą udział już nie tylko członkowie klubu i ich rodziny, ale także ludzie zupełnie niezwiązani z "Radości", ale tak jak ja kochający teatr.

Tym razem Mariusz Słowiński ma wielki powód do zadowolenia, bowiem dzięki przyjaźni ze znaną aktorką Ewą Kasprzyk, która gościła w naszym domu kultury we wrześniu 2010 roku, udało mu się dla nas zarezerwować trzy pierwsze rzędy w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Obok Ewy Kasprzyk, która gra "moherówę" w komedii zobaczymy Pawła Małaszyńskiego w roli "geja". - To odtwórcy głównych ról - informuje Mariusz. - W "Berku" grają także Katarzyna Glinka i Ilona Chojnowska oraz Marcin Kwaśny i Sebastian Cybulski. No i mamy dla uczestników wycieczki niespodziankę - po spektaklu spotkanie z aktorami, możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć czy otrzymania autografu.

Zapisy u Mariusza (telefon 669 636 293 begin_of_the_skype_highlighting              669 636 293      end_of_the_skype_highlighting) do 12 października. Wyjazd w niedzielę, 21 października, o godzinie 15. Spektakl o godzinie 19.30, powrót około godziny 1. Koszt biletu i transportu 135 złotych.(-)
Materiał Organizatorów
18 września 2012