Zabierz mamę do teatru

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich mam. Z tej okazji Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przygotował specjalną ofertę. Na hasło "Zabierz mamę do teatru!" będzie można kupić bilety na spektakl "Tango Prohibicja" w cenie biletów ulgowych.

Co roku z okazji "Dnia Matki" staramy się znaleźć odpowiedni prezent. Taki, który wyrazi nasze podziękowanie za matczyną miłość i wsparcie. Teatr Dramatyczny zachęca do podarowania mamom wspólnie spędzonego czasu i zabranie ich do teatru na spektakl "Tango Prohibicja" w reżyserii Macieja Zakliczyńskiego - choreografa telewizyjnego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

"Tango Prohibicja" to przedstawienie z muzyką na żywo, w którym dominują elementy musicalu i kabaretu, bazujące na polskich piosenkach z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Bohaterami spektaklu są członkowie Magicznego Ensemblu, którzy z najnowszym programem chcieliby dołączyć kabaret "Prohibicja" do elity lokali rozrywkowych miasta. Galerię postaci tworzą: ambitny i zazdrosny dyrektor, jego rozwiązła żona, narwany niespełniony ułan, pokorna sierota i typ spod ciemnej gwiazdy. Aktorom Teatru Dramatycznego towarzyszy na scenie muzyczne trio.

Z okazji "Dnia Matki" na hasło "Zabierz mamę do teatru!" bilety na spektakl będzie można kupić w cenie biletów ulgowych, czyli po 30 zł. Promocyjne wejściówki na przedstawienia 23 maja o godz. 20.00 oraz 24 i 25 maja o godz. 17.00 dostępne będą w Kasie Teatru od wtorku, 20 maja od godz. 14.00. Przy okazji zakupu promocyjnych biletów widzowie będą mogli otrzymać specjalne etui na bilet-prezent.

Zapraszamy do skorzystania z promocji!(-) (-)
Materiał Teatru
20 maja 2014
Spektakle
Tango Prohibicja