Zabójcza komedia miłosno - kryminalna

Diana - kobieta po przejściach i Ernest - mężczyzna z przeszłością... Pozornie obcy sobie ludzie, którzy wiedzą o sobie wszystko... Czy ich spotkanie to przypadek? A może dokładnie zaplanowana akcja? Gdzie kończy się prawda, a zaczyna wyrafinowane kłamstwo? Czy rodzące się uczucie pokona miłość do brylantów?Odpowiedź już wkrótce!!!

Świetna komedia miłosno – kryminalna autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią. 
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem. 
Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów. Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie. 
Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość. Jak zakończy się historia obcych sobie osób, które połączyła miłość....do brylantów? A może przeciwnie wygra namiętność? Odpowiedź już wkrótce.

PREMIERA!!!

24 – 25 maja, Warszawa, Teatr Capitol

 
KOLEJNE SPEKTAKLE:


26 maja, Łódź, Klub Wytwórnia

1 czerwca, Kraków, Teatr Bagatela

7 czerwca, Wrocław, Teatr Polski

 Bilety na wwww.ticketonline.pl(-)
Makroconcert
21 kwietnia 2009