Coraz mniej biletów

49. Przegląd Teatrów Małych Form - Kontrapunkt

Po raz 49. odbędzie się w tym roku Przegląd Teatrów Małych Form. Szczeciński Kontrapunkt rusza 7 kwietnia, potrwa tydzień i jak co roku będzie największym teatralnym wydarzeniem w regionie.

Do rozpoczęcia imprezy pozostało już niewiele czasu, stąd też coraz mniej biletów na poszczególne spektakle. Najszybciej, już dwa tygodnie temu, rozeszły się wejściówki na przedstawienia Małego Kontrapunktu, skierowanego do dzieci. Rodzice mogą jeszcze pytać o miejsca na warsztatach organizowanych przez Teatr Lalek Pleciuga.

Dorośli widzowie, którzy chcieliby śledzić przebieg konkursu i wszystkich wydarzeń towarzyszących, mogą spytać w kasie Pleciugi o karnety. Są dostępne karnety BB, upoważniające także do wyjazdu do Berlina i karnety B, upoważniające do wstępu na wszystkie spektakle wystawiane w Szczecinie. Te pierwsze to wydatek rzędu 370 zł, drugie - 320.

Kupić można jeszcze też bilety na finałowy spektakl, czyli "Na Boga!", przygotowany w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym przez świetnie znanego w Szczecinie Marcina Libera (jego ,JD", "Makbet" czy "Utwór o Matce i Ojczyźnie", wyreżyserowane w Teatrze Współczesnym, krytyka i publiczność przyjęły bardzo dobrze). Spektakl to napisany trzynastozgłoskowcem dramat Jarosława Murawskiego, opowiadający o konfrontacji Dobra i Zła. Przedstawienie pokazane zostanie dwukrotnie: w sobotę i w niedzielę. Wejściówki kosztują 50 i 60 złotych.

Trochę taniej - 40 i 45 zł - kosztują bilety na "Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy" Teatru WARSawy. Są też miejsca na prezentacje Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej (5 zł), czyli teatrów alternatywnych z regionu oraz na "Bajki samograjki" w reżyserii Anny Augustynowicz, znakomite przedstawienie zrealizowane w Teatrze Lalek Pleciuga (20 zł), pokazywane w ramach projektu "Szczecin na Kontrapunkcie". Warto również pytać o wejściówki na tegoroczny plener, czyli "Wielką podróż" berlińskiego Teatru Anu (2 złote).

Wszystkie bilety i karnety dostępne są w kasie Teatru Lalek Pleciuga.

(kas)
Kureier Szczeciński
19 marca 2014
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia