Dla psychiatrii dzieci i młodzieży

Koncert charytatywny „Słyszę Cię" – Teatr Muzyczny w Lublinie

Misją Teatru Muzycznego w Lublinie jest nie tylko dostarczanie rozrywki, ale także angażowanie się w sprawy społeczne i bycie blisko drugiego człowieka. Problemy psychiczne młodych ludzi pogłębiły się zwłaszcza w czasie pandemii, czują się oni wykluczeni z życia społecznego i kulturalnego, wielu z nich uważa, że to, z czym się zmagają, nie jest dostatecznie zauważane.

My wierzymy, że sztuka może mieć działanie terapeutyczne – stąd akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży".

Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Lublinie 7 października 2022 roku o godz. 18.00, z okazji przypadającego 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Przed koncertem prelekcję wygłosi dr n. med. Agata Makarewicz z I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Podczas koncertu wystąpią artyści Teatru Muzycznego w Lublinie: Kamila Lendzion, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak z gościnnym udziałem Wiktorii Trynkiewicz i Julii Bieniek.

Gwiazdami wieczoru będą Viki Gabor i Kayah – artystki z wielkim talentem i o wielkich sercach.

Wokalistom będzie towarzyszył band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Na koncert obowiązują wejściówki-cegiełki – wydawane w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Dary o równowartości min. 50 zł = 1 wejściówka. Prosimy o okazywanie paragonów potwierdzających wartość zakupionych darów.

Dary można wymieniać na wejściówki w siedzibie Teatru Muzycznego w Lublinie (ul. M. Curie-Skłodowskiej 5): w Dziale Obsługi Widzów (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–15.00 lub w kasie biletowej (poziom 0) od wtorku do piątku w godz. 10.00–18.00.

Co jest potrzebne?
gry planszowe, materiały plastyczne i biurowe: papier kolorowy, bloki rysunkowe, bloki techniczne, bloki kolorowe, kredki – różnego rodzaju, bibuła, krepa, farby, pędzle – różne grubości, zakreślacze, taśma klejąca cienka i gruba, karteczki samoprzylepne, zeszyty grubsze, cieńsze, przyborniki, artykuły ze styropianu, ozdoby, elementy dekoracyjne: piórka, kolorowe cekiny, pompony, filc, pianki, artykuły kreatywne itp., kubki z atestem, dresy młodzieżowe: dla dziewcząt i chłopców rozmiary S, M, L (bez troczków, pasków, sznurków – sama gumka).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerem wydarzenia jest I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego.

Nadia Gruszka
Teatr Muzyczny w Lublinie
14 września 2022
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...