Jak efektownie odbić się od dna?

"Najdroższy" - reż. Paweł Aigner - Teatr Zagłębia w Sosnowcu

W najbliższy piątek o godzinie 19 w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu odbędzie się premiera sztuki "Najdroższy" francuskiego dramaturga Francisa Vebera. Sosnowiecka scena po raz drugi sięga po jego utwór. Niedawno do repertuaru teatru weszła bowiem "Plotka".

Ulubionym bohaterem Francisa Vebera, jednego z najpopularniejszych twórców komediowych, jest Francois Pignon. Pechowiec i nieudacznik, mający nadzwyczajną zdolność wplątywania się w zawiłe konflikty interesów i intrygi, pojawia się także w Najdroższym.

I oczywiście znów ma kłopoty: żona zdradza go od wielu lat, a po tym, jak wyrzucają go z pracy w kancelarii prawnej, opuszcza Pignona właściwie z dnia na dzień.

Dzieci także zrywają z nim kontakt. Jak znaleźć wyjście z tej, wydawałoby się beznadziejnej, sytuacji i jak, będąc bez grosza przy duszy, efektownie odbić się od dna?

Reżyserem przedstawienia jest Paweł Aigner, scenografię przygotowała Magdalena Gajewska, a muzykę - Piotr Klimek.

Grają: Agnieszka Bałaga-Okońska, Edyta Ostojak, Małgorzata Sadowska, Michał Bałaga, Piotr Bułka, Grzegorz Kwas i Zbigniew Leraczyk.

Premierowe przedstawienie w piątek 13 lutego o godz. 19.

(-)
Materiał Teatru
12 lutego 2015
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia