Komedia z Koszalina w Nowym Teatrze

"Prywatna klinika" - reż. Jerzy Bończak - Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

W niedzielę w słupskim Nowym Teatrze dwukrotnie będzie można zobaczyć "Prywatną klinikę" w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

"Prywatna klinika" to zwariowana komedia o tym, czym się może skończyć małżeńska zdrada. To już drugie przedstawienie aktorów z Koszalina w słupskim teatrze. W połowie stycznia mogliśmy zobaczyć komedię "Wieczór kawalerski". Przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem słupszczan, a bilety sprzedały się kilka tygodni wcześniej.

Tym razem publiczność może zobaczyć "Prywatną klinikę" w reżyserii Jerzego Bończaka. Sztuka obfituje w zabawne sytuacje, niezwykłe zwroty akcji i dowcipny język. Pełna jest galopujących gagów, wpadek, pomyłek i komicznych szaleństw.

"Prywatna klinika" to historia pewnej młodej kobiety, Hariet, która jest na utrzymaniu dwóch kochanków. Ci oczywiście nic o sobie nie wiedzą, a Harriet robi wszystko, by tak pozostało. Sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje i któregoś wieczora w jej mieszkaniu znajdują się nie tylko obaj panowie, ale także ich żony oraz zaprzyjaźnione, chwilowo skłócone małżeństwo.

Spektakl w Słupsku będzie można zobaczyć w niedzielę o godz. 16 i 19 w Nowym Teatrze. Ostatnie bilety w cenie 30 i 25 zł można jeszcze kupić w kasie przy ul. Jana Pawła II3.

Daniel Klusek
Głos Pomorza
29 stycznia 2014
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...