Narodowy niepełnosprawnym

Teatr Narodowy w Warszawie

Już tradycyjnie Teatr Narodowy włącza się w Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier. W ramach kolejnej edycji, sympatyków projektu zapraszamy do Teatru Narodowego w środę 30 września.

O godz. 13.00 zapraszamy osoby niewidzące, a o godz. 15.00 osoby z niepełnosprawnością ruchową. Zainteresowani będą mieli szansę poznać Teatr od kulis, spojrzeć na widownię z perspektywy aktora oraz porozmawiać z ludźmi teatru o ich codziennej pracy.

Podczas spotkania opowiemy o historii Teatru Narodowego - w jakich okolicznościach i w czyjej głowie zrodziła się myśl założenia pierwszego teatru publicznego w Polsce, jaka atmosfera panowała w osiemnastowiecznej Warszawie i jak potoczyły się losy naszej sceny. Opowiemy także o twórcach związanych z Teatrem Narodowym, zarówno tych dawnych, jak i współczesnych. Zajrzymy za kulisy największej sceny Teatru Narodowego - sali Bogusławskiego.

Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział w zajęciach, prosimy o wcześniejszy kontakt z Organizatorem Warszawskiego Tygodnia Kultury Bez Barier

e-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org

(-)
Materiał Teatru
1 października 2015
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia