O kłamstwie w Miniaturze

Warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A” na podstawie książki „Gruffalo” Julii Donaldson

Teatr Miniatura i Wydawnictwo Ene Due Rabe zapraszają na ostatnie w tym sezonie teatralnym warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. W niedzielę, 16 czerwca o 12.00 zaczniemy od czytania pełnej humoru książki Julii Donaldson „Gruffalo” w pięknym tłumaczeniu Michała Rusinka, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Jakub Ehrlich. Ta historia o małej myszce, której udaje się przetrwać w wielkim lesie dzięki sprytowi i wyobraźni podbiła już serca dzieci na całym świecie, a film na jej podstawie zdobył nawet nominację do Oskara i nagrody Bafta.

„Gruffalo" – książka, która stała się światowym bestsellerem, została wydana w 45 krajach, a nakład przekroczył 5 milionów egzemplarzy. Zdobyła niezliczoną ilość nagród, doczekała się ekranizacji, adaptacji teatralnych i wielu form wydawniczych.
Opowieść o Gruffalo była wystawiona na Broadwayu, a nakręcony na podstawie tej prostej, ale inteligentnej i pełnej humoru historii film zdobył nominację do Oskara i nagrody BAFTA. Piękne tłumaczenie Michała Rusinka dodaje tej historii jeszcze więcej uroku.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Mamo, tato, czy Święty Mikołaj istnieje? Czy kłamstwo zawsze jest złe?", a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Ratunku, halo! To jest Gruffalo!" z pedagog Anną Uzarczyk. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.
Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

16 czerwca 2013, godz. 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura
Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

(-)
Materiał Teatru
8 czerwca 2013
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...