Prapremiera w Lubuskim

"Głodni Jan i Małgorzata" - reż. Natalia Korczakowska - Teatr Lubuski w Zielonej Górze

8 lutego w Lubuskim Teatrze odbędzie się prapremiera sztuki Magdy Fertacz i Michała Pabiana "Głodni Jan i Małgorzata" w reż. Natalii Korczakowskiej.

"Głodni..." to opowieść o świecie ludzi odrzuconych, którzy w obliczu kryzysu nie mogą liczyć na żadną ingerencję ze strony państwa. Pozostawieni sami sobie, wykluczeni, starają się odnaleźć swoje miejsca w rzeczywistości, która ich nie akceptuje.

Jest to Historia o obcych, o tym jak stali się obcymi. I jak starali się przestać nimi być. I jak się to im nie udało. I czym się to skończyło, a raczej,co się z tego poczęło. Mowa tu o tych, których obcymi ogłoszono; o tym jak niepewni tego, czy im drzwi otwierają,czy drzwi pokazują, pogrążyli się coraz bardziej w tej właśnie niepewności, dla jakiej brakuje miejsca w przejrzystym świecie ładu.

Premiera 8 lutego 2014 r. godz. 19.00

(-)
Materiał Teatru
5 lutego 2014
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...