Teatr Ludowy obchodzi 60-tkę!

60-lecie Teatru Ludowego w Nowej Hucie

Teatr Ludowy Nowa Huta. Już tydzień możemy świętować wraz z Teatrem Ludowym jego 60-lecie! Dzięki specjalnym, promocyjnym cenom biletów świętować z teatrem mogą wszyscy nowohucianie.

Jeśli jeszcze nie wybraliście się na przedstawienie w promocyjnych cenach, to nie zwlekajcie, bo takie bilety (15zł – spektakle poranne, 20zł – Scena Stolarnia, 25zł – Duża Scena) będą obowiązywać tylko do 29 listopada!

Ludowy powstał jako scena kameralna Teatru Wielkiego, którego... nigdy nie zbudowano. Otworzył swoje podwoje w 1955r. i od tego czasu na jego deskach wystawiane są wszelkiego rodzaju sztuki – z okazji okrągłego jubileuszu zaplanowano przegląd aż 60 przedstawień!

Oprócz „Dużej Sceny" w budynku teatru, przedstawienia odbywają się także nieopodal, na scenie „Stolarnia" (nazwa nie jest przypadkowa – to dawna teatralna stolarnia) oraz już w znaczącym oddaleniu – w podziemiach Ratusza na Rynku Głównym. Uwaga! Tanie bilety nie obejmują sceny „Pod Ratuszem" – świętuje tylko Huta!

W tym tygodniu na teatromaniaków czekają: „Kartoteka", „Feniks leci do słońca", „Królik, królik" oraz recital Marty Bizoń. Koniecznie dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić żadnego przedstawienia!

Na koniec małe przypomnienie. W budynku teatru mieści się Klubokawiarnia Ludowa. Nie ma lepszego miejsca na dyskusję po spektaklu...

(-)
HipHuta
10 listopada 2015
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92
Notice: Undefined index: banner4 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 121 Notice: Undefined index: banner5 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 124

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia