Notice: Undefined index: banner1 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 65  
Notice: Undefined index: banner2 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 72  
Notice: Undefined index: banner3 in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/layouts/scripts/layout.phtml on line 79  

Zwyczajnie facet - koncert Marcina Wortmanna - Teatr Syrena online

"Zwyczajnie facet" - Marcin Wortmann - Teatr Syrena

Teatr Syrena kontynuuje cykl internetowych mini-koncertów w wykonaniu swoich musicalowych aktorów. Na godzinne spotkania skłądają się numery, które zawsze chcieli zaprezentować widowni, ale nie zawsze mieli do tego okazję. Będą to ich lubione przeboje, znane i mniej znane, perełki wyszperane w przepastnych zbiorach nutowych kolekcjonowanych przez każdego aktora musicalowego.

"Zwyczajnie facet" - koncert Marcina Wortmanna
Tajemnicą poliszynela w świecie musicalu jest, że Marcin Wortmann potrafi zaśpiewać wszystko. To jeden z najlepszych musicalowych głosów w Polsce. Świetnie odnajduje się w repertuarze klasycznym, ale w hicie Syreny „Rock of Ages" zaskakuje rockowym wokalnym pazurem jako gwiazdor i celebryta Stacee Jaxx. Zwyczajnie facet. Tyle że obdarzony magicznym głosem.
Fani Syreny znają Marcina Wortmanna również z podwójnej roli doktora Fine'a i Maddena w „Next to normal". Artysta od wielu lat jest związany z warszawskim Teatrem Roma, a widzowie Opery Podlaskiej mogą go podziwiać jako Strielnikowa w „Doktorze Żywago". W swoim dorobku ma już cztery tysiące zagranych spektakli! Wychowuje kolejne roczniki adeptów musicalowego śpiewu jako kierownik muzyczny Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie oraz trener wokalny programów telewizyjnych. Doktorant specjalności musical na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.
W koncercie „Zwyczajnie facet" wykona m.in. premierowo w polskiej wersji numery z musicali „Book of Mormon", „Memphis" i „American Idiot" oraz „Follies" i „Little Night Music" Stephena Sondheima. Usłyszymy również w jego interpretacji hity „Nędzników", „West Side Story", „Rudolfa" i „Anastazji".

Koncert swoją premierę będzie miał w najbliższy piątek 29 maja o godz 19.00 na kanale YouTube Teatru Syrena. Link pozostanie aktywny do niedzieli 31 maja do godz 23.00.

UWAGA! Dobre wieści dla wszystkich miłośników musicali i wszystkich tych, którzy zdecydują się obejrzeć premierę koncertu w piątek. Od 18.45 Marcin Wortmann będzie uczestniczył w okołopremierowym czacie na kanale YouTube naszego teatru.
Koncert jest wydarzeniem bezpłatnym, ale będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli tylko mają Państwo taką możliwość, za wsparcie Teatru Syrena w postaci cegiełek. Darowizny można wpłacać szybko i niekłopotliwie poprzez naszą stronę.

W kolejnych odsłonach cyklu udział wezmą:

12.06 Weronika Bochat-Piotrowska
26.06 Anna Terpiłowska
05.07 Przemysław Glapiński

Jagoda Lenarcińska
Materiał nadesłany
28 maja 2020
Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92 Notice: Undefined index: id in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/kreatywna-fabryka_pl/public/nowa_grafika/Application/modules/default/views/scripts/article/details.phtml on line 92

Książka tygodnia

Starożytny teatr i dramat w świetle pism scholiastów. Leksykon
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Katarzyna Chiżyńska, Jadwiga Czerwińska, Małgorzata Budzowska

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki