Dotknij Teatru razem z Teatrem Dramatycznym w Koszalinie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru tj. 27 marca 2013r. (środa) Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie organizuje we współpracy z Teatrem Propozycji Dialog oraz Teatrem Variete Muza „KOSZALIŃSKĄ PODRÓŻ PO TEATRACH".

Projektem tym, nasze teatry włączają się do ogólnopolskiego programu „Dotknij Teatru" organizowanego przez Instytut Teatralny w Warszawie. Z tej okazji koszalińskie teatry przygotowały liczne atrakcje dla widzów. Cała przygoda z teatrami zaczynać się będzie w BTD. W magiczną podróż po BTD zabierze widzów Duch Teatru , by poznać najbardziej skrywane zakamarki Świątyni Melpomeny. Podróż ta nie będzie zwykłym spacerem. Wielokrotnie, by pokonać kolejny etapy wędrówki, zwiedzający będą musieli wykazać się wiedzą dotyczącą BTD. W wielu miejscach będą czekały na nich zagadki, ale też i pułapki. Nie będzie też brakowało niespodzianek. Po zakończeniu przygody w BTD, autobusy zabiorą widzów do Teatru Propozycji Dialog, a następnie do Teatru Variete Muza, gdzie zakończy się nasza podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy chętnych do wzięcia udziału w naszej podróży o dokonywanie rezerwacji telefonicznej- tel. 094 342 20 58 wew. 108 - Biuro Obsługi Widza BTD. Uczestnictwo jest BEZPŁATNE.
Do dyspozycji widzów są godziny: 19:30, 20:20. PUNKTUALNOŚĆ MILE WIDZIANA.(-) (-)
Materiał Teatru
25 marca 2013