Och-Teatr i Teatr Polonia od dziś na scenie FLK

„Jaś i Małgosia", „Czerwony Kapturek" czy „Związek Otwarty". Na scenie Festiwalowego Lata Konesera w lipcu i sierpniu wystawionych zostanie osiem plenerowych spektakli przygotowanych przez Och-Teatr i Teatr Polonia. W Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze-Północ aktorzy zagrają zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest bezpłatny. Pierwsze z nich już 18 lipca.

Festiwalowe Lato Konesera od początku lipca obfituje w różnorodne wydarzenia – wystawy, warsztaty, pokazy filmowe, a także wiele innych atrakcji. Na przełomie lipca i sierpnia w bogatej ofercie artystycznej Centrum Praskiego Koneser nie lada gratka dla miłośników teatru. 18 lipca zainaugurowany zostanie cykl bezpłatnych, plenerowych spektakli Och-Teatru i Teatru Polonia, które prowadzone są przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

Na początek tegorocznego repertuaru w Koneserze – „Lament" (18 lipca, godz. 18.00). W kolejnych dniach i tygodniach na deskach Festiwalowego Lata Konesera wystawionych zostanie jeszcze siedem sztuk:

· 26 lipca, godz. 18.00, „Związek Otwarty";

· 29 lipca, godz.18.00, „Czerwony Kapturek" (dla dzieci);

· 30 lipca, godz. 18.00, „Jaś i Małgosia" (dla dzieci);

· 2 sierpnia, godz. 18.00, „Starość Jest Piękna",

· 4 sierpnia, godz. 18.00, „2 000 000 Kroków",

· 7 sierpnia, godz. 18.00, „Szelmostwa Lisa Witalisa" (dla dzieci);

· 9 sierpnia, godz. 18.00, „Flamenco Namiętnie".

– Plenerowe spektakle Festiwalowego Lata Konesera to świetna okazja, by spędzić czas z teatrem również w wakacje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że lubiane przez publiczność przedstawienia, przygotowane przez Teatr Polonia i Och-Teatr, jeszcze bardziej wzbogacają niezwykle atrakcyjną ofertę Konesera – podkreśla Monika Piwońska z Centrum Praskiego Koneser.

Więcej informacji o spektaklach Och-Teatru i Teatru Polonia oraz pozostałych wydarzeniach Festiwalowego Lata Konesera można znaleźć na www.koneser.eu.(-) (-)
Materiał organizatora
19 lipca 2022