Spektakl


tytuł:
Hamletx4
teatr:
Teatr Studyjny PWSFTv i T w Łodzi
utwór:
Hamlet
czas trwania:
3 godziny ( przerwa 10 minut )
reżyseria:
scenografia:
kostiumy:
pozostali realizatorzy:
przygotowanie wokalne: Alicja Barbara Panek-Piętkowska
opieka choreograficzna: Mateusz Rzeźniczak
układy walk: Tomasz Maziarz
przygotowanie muzyczne: Paweł Serafiński
perkusja: Ozeasz Błaszczyk
asystenci reżysera: Jan Butruk, Rafał Kowalski
dodatkowe informacje:
Występują: Bartosiewicz Mikołaj, Butruk Jan, Chatys Julia, Jarnuszkiewicz Antonina, Kowalczys Hubert, Kowalski Rafał, Mironiuk Dominik, Oleksyn Krzysztof, Szczepańska Julia, Włodarczyk Michał, Ziółkowski Artur, Zmysłowska Viktoria, Adamowicz Oliwia (2. rok WA), Adamska Maria (2. rok WA), Kowalska Karolina (2. rok WA), Sikora Patrycja (1. rok WA), Darewski Michał (3. rok WA), Dąbrowski Jakub (3. rok WA), Lelek Karol (2. rok WA), Łuć Jan (3. rok WA), Trynda Mikołaj (3. rok WA)

Spektakle premierowe: 4, 5, 7, 8 stycznia 2020 r.
obsada:
OBSADA 1
HAMLET I Artur Ziółkowski HAMLET II Mikołaj Bartosiewicz HAMLET III Hubert Kowalczys HAMLET IV Michał Włodarczyk
HORACY – Mikołaj Trynda (3. rok WA)
OFELIA – Julia Chatys
GERTRUDA – Julia Szczepańska
KRÓL – Miron Dominiuk
POLONIUSZ – Jasiek Butruk
LAERTES – Oleksyn Krzysztof
ROSENKRANTZ – Rafał Kowalski
GUILDENSTERN – Artur Ziółkowski
BERNARDO, AKTORKA-KRÓLOWA, GRABARZ, KSIĄDZ, FORTYNBRAS – Jan Łuć (3. rok WA)
AKTOR-KRÓL, GRABARZ, OZYRYK – Michał Darewski (3. rok WA)
SŁUŻBA – Kuba Dąbrowski (3. rok WA), Karol Lelek (2. rok WA)
DAMY DWORU – Karolina Kowalska (2. rok WA), Maria Adamska (2. rok WA), Oliwia Adamowicz (2. rok WA), Patrycja Sikora (1. rok WA)

OBSADA 2
HAMLET I Rafał Kowalski HAMLET II Dominik Mironiuk HAMLET III Krzysztof Oleksyn HAMLET IV Jasiek Butruk
HORACY – Mikołaj Trynda (3. rok WA)
OFELIA – Antonina Jarnuszkiewicz
GERTRUDA – Viktoria Zmysłowska
KRÓL – Hubert Kowalczys
POLONIUSZ – Michał Włodarczyk
LAERTES – Mikołaj Bartosiewicz
ROSENKRANTZ – Rafał Kowalski
GUILDENSTERN – Artur Ziółkowski
BERNARDO, AKTORKA-KRÓLOWA, GRABARZ, KSIĄDZ, FORTYNBRAS – Jan Łuć (3. rok WA)
AKTOR-KRÓL, GRABARZ, OZYRYK – Michał Darewski (3. rok WA)
SŁUŻBA – Kuba Dąbrowski (3. rok WA), Karol Lelek (2. rok WA)
DAMY DWORU – Karolina Kowalska (2. rok WA), Maria Adamska (2. rok WA), Oliwia Adamowicz (2. rok WA), Patrycja Sikora (1. rok WA)
data premiery:
2020-01-04

Książka tygodnia

Czescy ekspresjoniści
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Jindřich Chalupecký

Trailer tygodnia