Teatralia

Bilet Maraton w Teatrze Wybrzeże - Proipozycja dla miłośników Teatru16.07.2013 Miłkowski o Norwidzie - ukazała się książka "Teatr Norwida" pióra Tomasza Miłkowskiego16.07.2013 Szafa Romana Polańskiego wróciła do Sopotu - Rzeźba projektu Pawła Althamera16.07.2013 Lato z Teatrem Bez Rzędów - Rozpoczeło się Lato z Teatrem Bez Rzedów16.07.2013 Lato z muppetami i nie tylko w Polkowicach - Dwa sobotnie spotkania16.07.2013 Wajda po nowemu na finał polsko-rosyjskiej szkoły - Aktorskie etiudy zainspirowane jego filmami16.07.2013 Norweski balet w Operze Nova - Gościnny występ norweskiego baletu Jo Stromgren Kompani już 28 sierpnia16.07.2013 "Ciała obce" w Project Arts Centre - Polskie i irlandzkie sposoby na teatr16.07.2013 Mazurkiewicz dyrektorem Polskiego - Witold Mazurkiewicz został nowym dyrektorem Teatru Polskiego. 16.07.2013 Próba otwarta w Malarni - "Zwierzenia bezrobotnego aktora..." - 2. Lato w Malarni 201316.07.2013 "Kwintesencja" relacji między kobietą a mężczyzną - "Kwintesencja" - reż. David Foulkes - Teatr Druga Strefa16.07.2013 Śpiewać każdy może nieformalnie - Pierwszy Nieformalny Festiwal Piosenki Aktorskiej16.07.2013 Wierszalin podsumowuje sezon - i zapowiada projekt wakacyjny16.07.2013 Stary Teatr, nowa rewolucja - Pół sezonu nowej dyrekcji, to nie żaden miernik dystansu, ale pretekst do wstępnej rozmowy 16.07.2013 Wampiry w Gliwicach - we wrześniu je zobaczymy! - Niebawem premiera przedstawienia "Wampiry i upiory"15.07.2013 Spotkania Teatrów Jednego Aktora - Ruszył Teatr w Remizie15.07.2013 O strachu i sile przyjaźni - "Czerwony Kapturek” - reż. Adam Biernacki - Teatr Polonia w Warszawie15.07.2013 Premiera „Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij” - "Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij" - Teatr Żelazny w Katowicach15.07.2013 W Bielsku - Mazurkiewicz - Witold Mazurkiewicz został nowym dyrektorem Teatru Polskiego15.07.2013 Zmiany? 15.07.2013

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia